Vystoupení při oslavě „Dne maminek“ 13.5.2012

Jako každý rok, tak i tenhle jsme mi připravily pro maminky vystoupení ke dni matek. Připravovali jsme ho s paní učitelkou Duchoňovou a s panem ředitelem. Já jsem byla vodník, Evka B. byla čert, Šarďa L. byla princezna a Míša U. byla ježibaba. V pohádce nám pomáhali holky a kluci ze 4. třídy a konečné tanečky tancovala celá škola. Myslím, že se nám vystoupení povedlo a maminkám se líbilo.

Denisa Šimůnková 5. ročník

V neděli 13. května jsme vystupovali na dni matek. Nejdříve vystoupila školka, měla to moc pěkné. Po školce jsme šli my. Měli jsme pohádku „O vznešené ježibabě“. Denka, Natka, Bětka, Míša a já jsme byly vodníci, Evča byla čert, Míša U. byla ježibaba, Šarďa byla princezna a Kristýna princ. Holky to moc pěkně zahrály. Nakonec jsme maminkám všichni zazpívali.

Nikol Bejčková 4. ročník