Praha - natáčení seriálu „Ulice“ 1.5.2013

Ve středu 1. května jsme jeli autobusem do Prahy. Byl to svátek, takže jsme nešli do školy. Musely jsme stávat už v 5:00 hodin ráno, což my moc nevadilo, protože sem šla spát dřív. U školy jsme měli být v 6:30, aby nám neujel autobus a hlavně abychom stihli natáčení.
Když jsme dojeli, tak bylo asi 7:45. To natáčení bylo ve škole, tam jsme potkali i nějaké herce: Hana Maciuchová- Miriam Hejlová, Rudolf Hrušínský- Vlastimil Pešek, Valentová Anna Marie- Ema Toužimská, Valenta Matyáš- František Hrubý, Viki Ta nevím, jak se jmenuje podle skutečnosti.
Co jsme tam dělali? Dělali jsme tam v podstatě křoví, chodili jsme tam po chodbách, chodili jme do školy nebo ze školy, občas sami, občas po dvojicích, po trojicích, nebo i po čtveřicích.
Bylo to tam super. Ten díl bude v televizi 21. června, takže jsme měli mít nějaký letní oblečení. Viděli jsme naživo, jak se natáčí. Pan režisér nám i říkal, že by nás někdy pozval tam, kde se natáčejí i ostatní scény.
Nakonec jsem zjistila, že by mě bavilo hrát v televizi, takže být herečkou. Moc a moc se mi tam líbilo, ráda bych si tento výlet zopakovala.

Alžběta Klozarová 5. ročník