Rozsvícení obecního stromu 2013

V sobotu 7. prosince bylo v naší obci rozsvícení vánočního stromu. První měl slovo pan ředitel, paní Duspivová a pak pan farář. Po nich vystoupila školka. Měla to moc pěkné. No a pak jsme přišli na řadu my. Všem se náš program líbil. Rodiče si mohli zakoupit vánoční dekorace.

N. Karasová 5. ročník

V sobotu 7. prosince, zhruba v 16 hod, se konalo rozsvícení vánočního stromu v Tochovicích. Já jsem zde měl vystupovat s ostatními dětmi na valníku. Před tím jsem koukal po ostatních klucích, jak se koulují a tak jsem šek také k nim. Napadl totiž ten den první sníh. Buch, bác a už za mnou běžela parta kluků s koulemi. Naštěstí jsem se stihl schovat pod stromem. A pak po té bitvě jsem měl vystupovat. Myslím, že celé naše vystoupení dopadlo dobře, protože jsem pásmo odříkal na jedničku. Nakonec mě oslnil ohňostroj.

J. Sladovník 5. ročník