Divadelní představení „Dvanáct měsíčků“ 24.2.2014

24. února k nám do školy přijelo divadlo. Hrála se pohádka O dvanácti měsíčkách. Hrálo se o tom, jak zlá macecha poslala Marušku do lesa pro jahody, fialky a jablka. Mně se to divadlo celé líbilo, protože se jim moc povedlo a v celém představení byla pěkná zábava.

S. Lakomá - 4. ročník

V pondělí u nás ve škole konalo divadelní představení. Hrála se pohádka O dvanácti měsíčkách. Mně se na ní nejvíce líbilo, jak Maruška jela do lesa na formuli a jak jí dávala macecha úkoly. Také jsme tancovali a zpívali.

M. Žáček - 3. ročník

V pondělí 24. února k nám přijeli herci a hráli pohádku O dvanácti měsíčkách. Vystupovali v ní Maruška, Vendelína, Vilém Práskal. Ten přijel z Ameriky a všechny holky z města se do něj zamilovaly. Měl divný nápady. Chtěl v zimě jahody, ovoce a zeleninu. Maruška pro ně musela vždycky jít ke dvanácti měsíčkům. Jezdila tam na koni a na formuli. Celé divadlo se mi líbilo.

A. Suková - 3. ročník